بعد از پیروزی  2-1 در مقابل Team Secret در براکت بالا  تورنمنت Manila Masters تیم Newbee به راند دوم در براکت بالا راه یافت و به مصاف قهرمان Kiev Major تیم OG رفت , بهد از قهرمانی در تورنمنت  Kiev Major ، به نظر تیم OG توقف ناپذیر میرسید ولی تیم Newbee تیم OG را در دو بازی پیاپی متوقف کرد.

بازی اول :

بازی اول با وجود 2 هیروی Anti-Mage و Naga Siren که دو هیروی اخره بازی هستند با درگیری های اول بازی شروع شد.

در دقایق اول بازی تیم OG با 3 کیل و 1000 گلد بیشتر  از تیم Newbee پیشی گرفت , ولی در 10 دقیقه ی  اول تیم Newbee توانست با اینکه بازی با نتیجه  4-3 به نفع OG بود اما کمبود گلد را جبران کند و بازی را در دست بگیرد. کنترل خوب بازی باعث شد Chun ‘Sccc‘ Song که در دقیقه 12 بازی خیلی سریع و غیر قابل پیش بینی Roshan را به نفع تیم خود بکشد.

بعد از اداره کامل بازی و توسط چند Deward بسیار عالی تیم Newbee توانست کنترل نقشه بازی را به دست بگیرد ولی تیم  OG با چند درگیری سعی کرد خودش را در بازی نگه دارد اما تیمNewbee  توانست در دقیقه ی 30 ام بازی Barracks  دو لاین Mid و Bot  را با کمی تلفات نابود کند , تیم OG نا امید نشده و به دنبال پیروزی خود را به Roshan  میرساند درگیری در داخل گودال Roshan  به نفع تیم OG نبود چون Super Nova هیروی فینیکس اماده نبود و علاوه بر ان Xu ‘Moogy‘ Han با ربودن Aegis  کار را یک سره کرد و تیم Newbee توانست بازی اول را به نفع خود تمام کند.

بازی دوم :

اما در بازی دوم تیم OG با پیک 9 ام بازی هیروی Chen و تیم Newbee با هیروی مورد علاقه ی Chun ‘Sccc‘ Song یعنی Storm Spirit درفت را به پایان رساند.

در بازی دوم ، تیم Newbee با ترکیب تهاجمی بازی را شروع کرد و در پی ان در لاین Top  با کمک Lifestealer و Nyx هیروی فینیکس توانت FirstBlood را از Gustav ‘s4” Magnusson بگیرد.

در 10 دقیقه ی اول بازی با اینکه OG دو Tier 1 Tower را از تیم Newbee گرفته بود بازی مساوی به نظر میرسید تا اینکه در دقیقه ی 17 شاهد یک درگیری طولانی برسر Roshan تیم Newbee توانست با تلفات کم Roshan  و Aegis را ازان خود کند.

بعد از درگیری بر سر Roshan  تیم OG کم کم از هم جدا شد و Newbee در همان حال  که Tier 2 Tower های تیم OG را نابود میکرد با چند Pick-Off عالی کنترل بازی را به دست گرفت.

با کشتن روشان دوم تیم Newbee با Aegis , Chesee وارد Highground تیم OG شد و هم تیم OG و Base را به هم نابود کرد,تیم OG که هیچ شانسی نداشت با قبول کردن شکست به بازی پایان داد.

با این پیروزی تیم Newbee قهرمان Kiev major را به براکت پایین فرستاد,تیم Newbee در بازی بعدی در مقابل تیم EG در نیمه نهایی این تورنمت بازی خواهد کرد.

وضعیت براکت این تورنمنت در این لحظه :

 

 

به نظر شما تیم Newbee با این شروع خوب, قدرت کسب قهرمانی Manila Masters را دارد ؟

 

 

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید