پس از تبدیل شدن Digital Chaos به thunderbirds و در نهایت امضا کردن قرارداد با Planet Odd,حال شاهد مشکلاتی در ترکیب هستیم.

داستان تیم دوتا2 Planet Odd برمی گرده به زمان Digital Chaos,تیمی که پارسال در TI6 نمایش فوق العاده ای رو از خودش نشان داد و در نهایت با مغلوب شدن مقابل تیم آماده ی wings مقام دوم را بدست آورد.تیم DC زمانی که روی دور بود تونست به مقام های خوبی دست پیدا کنه,مـثل مقام سومی در Boston Major و هچنین درخشش در ESL One!! ولی این فقط در ابتدای سال 2017 بود و بعد از این افتخارات, دیگه هیچ چیز مثل اولش نبود.افت شدید تیم که به وضوح دیده می شد و اواسط ماه April که قراردادشون رو با DC فسخ و با Thunderbirds قرارداد جدیدی رو تنضیم کردن (که البته بیشتز شبیه به یه بهانه برای رشد مجدد بود.)

با اینکه پس از تبدیل شدن به Thunderbirds تغییرات زیادی به چشم نمی خورد,ولی اون ها تلاش خودشون رو برای پیشرفت می کردند تا بتوانند به جایگاه قبلی خود برگردند.همین قضیه باعث شد که در اواخر ماه May  Planet Oddبا ترکیب تیم قرارداد بست و بعد از اون شاهد بودیم که اون ها مقام دوم در Galaxy Battles و DreamLeague Season 7 بدست آوردن.ولی خب متاسفانه این دلیل که اون ها نتونستن از مقدماتی TI7 به  مسابقات راه پیدا کنن باعث ناامیدی هریک از اون ها شد, و حالا به به دنبال تیم جدید هستند.

امروز بیانیه ای در فیس بوک Planet Odd گذاشته شد که در آن نوشته شده بود:

” پس از صحبت هایی که با بازیکنان انجام شد تصمیم بر این شد که از هم جدا بشیم و هرکدام از بازیکنان راه خودشون رو برای رسیدن به موفقیت انتخاب کنن. ”

در مورد Resolut1on باید بگم که به صورت جایگزین بازیکن تیم Empire یعنی chappie در ترکیب قرار می گیره که که توضیحاتش رو در پست های بعدی می تونید دنبال کنید. (این وضعیت تا زمانیست که chappie کارهای پاسپورتش رو انجام بده و به محل برگذاری برسه.)

در مورد باقی بازیکنان هنوز تصمیمی گرفته نشده.به نظر شما چهار بازیکن باقیمانده باهم میمونن و تیم جدید تشکیل میدن یا اینکه کاملا از هم جدا میشن ؟ در هر صورت برای تک تک اون ها آرزوی موفقیت می کنیم.

آخرین ترکیب تیم Planet Odd:

Ukraine Roman “Resolut1on” Fomnyok
Denmark Rasmus “Misery-” Filipsen
Macedonia Martin “Saksa” Sazdov
Romania Aliwi “w33” Omar
Canada David “MoonMeander” Tan

دیدگاهتان را بنویسید