رویداد Slitbreaker تا هفته بعد به تاخیر افتاد.
اولین نبرد دسته جمعی Dota2 وعده داده شد که در اواخر ماه مه منتشر میشود. Valve پذیرفته است که هنوز نتوانسته است کار این پروژه را تمام کند. خبر آمدن The Slitbreaker Campaign همزمان با Battle pass 2017 اعلام شد.در حالی که Battle pass 2017 در 5 مه منتشر شد اما خبری از از این رویداد نبود.
این رویداد به صورت یک بازی که با همکاری 4 نفر اتفاق می افتد و داستان آن دارای 2 مرحله است. The Sand of Fate که نام مرحله اول است وعده داده شد که در اواخر ماه مه برای دارندگان Battle pass 2017 در دسترس باشد.
مرحله دوم که A Vault in the Deep نام دارد. وعده داده شد که در یک زمانی در ماه جولای منتشر میشود.در حالی که ماه مه پایان یافته است، Valve یک اعلان خبر کوچک توسط اکانت توییتر کرد و گفت:

در حال حاضر در حال تمام کردن رویداد Slitbreaker هستیم و تا هفته دیگر آن را منتشر میکنیم. این در حالی است که هنوز تاریخ دقیقی داده نشده است.

برای تجربه ی این ماجراجویی بازیکنان موظف اند تا درون گروه های 4 نفره به بازی بپردازند و با همکاری با دشمنان گوناگون بجنگند و چالش هایی را به منظور نجات دریا از دست نیروهای اهریمنی به عهده بگیرند.
در آخر هر ماجراجویی با توجه به سطح موفقیت تیم توسط Campaign XP Point پاداش داده میشوند که از این Point ها برای چرخاندن یک چرخ که دارای جوایز مختلفی است استفاده میشود. Valve هنوز لیست تمام جوایز را مشخص نکرده است به جز بزرگترین آنها که Exclusive Desert Sands Baby Roshan Courierاست.

دیدگاهتان را بنویسید