اولین خط داستانی کمپانی valve  با نام  Siltbreaker اواخر این ماه به نمایش در خواهد آمد. مبارزات   The Siltbreaker قسمتی از Battlepass  جدید برای رویداد  بزرگ  The International است  و تنها کسانی می توانند در این رقابت شرکت کنند که battlepass راخریداری کرده باشند.

درواقع برای اولین بار است که کمپانی Valve یک بازی رویداد گونه جدید را که برپایه خط داستانی است به جای حالت سنتی قدیم که در رویداد های نظیر DireTide, Frostivius, New Bloom, Nemesis Assassin Event, Dark Moon شاهد بودیم و تنها با یک داستان کلیشه ای همراه بود ، معرفی کرده است.

این رویداد در 2 قسمت با نام های شنهای سرنوشت  (The sand of Fate) و گنجنه ای در ژرفای زمین (A Vault in the Deep) به زیبایی برای این رویداد بزرگ آماده شده اند.

این رویداد به این گونه خواهد بود که Slitbreaker از حداقل 4 نفر درخواست میکند تا با یکدیگر برای ماجراجویی در زیر آب ، که در نقشه ای جدید انجام خواهد پذیرفت با دشمنان بجنگند. و دریا را از چنگ شیاطین حفظ کنند.

قسمت اول،  The Sands of Fate ،در اواخر همین ماه میلادی منتشر می شود ، در حالی که قسمت دوم گنجنه ای در ژرفای زمین در تاریخی ناشناخته احتمالا در جولای به نمایش در خواهد آمد.

بازیکنان میتوانند battlepass  تورنومنت Ti7  را با قیمت 9.99$ از اینجا خریداری کنند. طبق روال سال های گذشته 25% مبلغ کل خرید های این تورنومنت به عنوان جایزه به مبلغ اولیه که 1.600.000$ دلار است  اضافه میشود و تا این لحظه که این مقاله را مینویسیم بعد ار گذشت یک هفته جایزه مسابقه به رقم 8,062,428$ رسیده است. لازم به ذکر است که سال گذشته در Ti6 جایزه مسابقات مبلغ  20,770,460$ بود.

دیدگاهتان را بنویسید