تمام 18 تیمی که باید در اینترنشنال شرکت میکردند مشخص شده اند و تنها چند هفته دیگر تا برگذاری مسابقات مانده است. برای تعداد کمی از بازیکنان چالشی به وجود آمده است ,مسابقه ی All-Star
در Battle Pass امسال دارندگان میتوانند از بین بازیکنان برتر جهان 10 بازیکن را برای این مسابقه انتخاب کنند این مسابقه 5V5 است و Captain Mode است و جایزه ی برنده ی آن 100000 دلار است و نکته جالب این است که بهترین تیم بهترین تیم را شکست میدهد و بسیار جذاب و دیدنی است دیدن این مسابقه.
در آپدیت های چند روز اخیر همینطور Player Card ها اضافه شدند که شما با آنها میتوانید برای هر روز از مسابقات تیمی برای خود بسازید و با توجه به عملکرد بازیکنان تیم امتیاز دریافت میکنید و با در نظر گرفتن امتیاز ها شما Battle Pass Point دریافت میکنید. این کارت ها 3 نوع هستند برنز و نقره و بهترین آنها طلایی است. اگر شما بتوانید از هر تیم 5 کارت نقره یا 5 کارت طلایی را بدست آورید افکت Teleport شما غوض میشود و عکس تیمی که کارت ها را از آن تیم دارا هستید بروی TP شما آورده میشود.
چند نکته جالب در مورده All-Star های سال های قبل:
در All-Star سال 2016 از هیروی Underlord رونمایی شد.
در All-Star سال 2014 از هیروی Techies رونمایی شد.
در سال های قبل بازی های All-Star بیشتر جنبه ی سرگرمی داشته و فان بوده است اما All-Star امسال به این گونه نخواهد بود زیرا 100000 دلار جایزه دارد و بازی Captain Mode است.

دیدگاهتان را بنویسید