در این زمان است که تمامی کمپانی هایی که سر و کله ای با Dota 2 دارند برایشان چالشی بوجود آمده است که نام آن TI7 است.
18 تیم از سراسر جهان برای بدست آوردن بزرگترین جایزه تمام ادوار مسابقات esport می جنگند و مسابقات زیبایی را برای ما بینندگان در سرتاسر جهان بوجود می آورند.
مسابقات در Seattle آمریکا برگزار میشود و تاریخ برگزاری آن 7 تا 12 آگوست است.
قبل از این مسابقات بزرگ چند مسابقه ی حرفه ای دیگر برگذار شد که به آنها می پردازیم.

Mars Dota 2 League 2017

مسابقات MDL 2017 آرامش قبل از طوفان مسابقات TI7 برای تیم های بزرگ جهان بود. از 5 جولای تا 9 جولای تیم های OG , Evil Genuises ,Newbee ,Invictus Gaming ,LGD,LGD.ForeverYoung در شهر ووهان چین به مصاف هم رفتند و دو تیم که در مسابقات TI7 شرکت نمیکردند هم در این مسابقات بودند این تیم ها Vici Gaming و Clutch Gamers بودند.
تیم اول و دوم این مسابقات به ترتیب LGD و LFY بودند.


DreamLeague Season 7

دوره ی هفتم مسابقات DreamLeague با اینکه کمترین شرکت کننده را دارا است اما باز هم دلیلی نمیشود که نیم نگاهی به این مسابقات نداشته باشیم.
2 تیم از 4 تیم این مسابقات در مسابقات TI7 شرکت میکنند این تیم ها Team Liquid و Team Secret هستند و 2 تیم دیگر Vega Squardon و Planet Odd است.
این مسابقات با جایزه 175000 دلاری از 21 جولای تا 22 جولای ادامه دارد و این مسابقات واقعا میدان خوبی برای 2 تیم Liquid وSecret بود تا قبل از مسابقات TI7 خود را آماده کنند.


The Final Match 2017
یکی از دلایلی که این مسابقات را هیجان انگیز تر کرده است تمرکز این مسابقات بروی آمریکای جنوبی است.
این مسابقات در یکی از شهر های پرو برگزار میشود و در این مسابقات تیم هایی مانند Infamous و قهرمان TI3 یعنی تیم Alliance شرکت میکنند و یکی دیگر از تیم های مهم این مسابقات تیم برزیلی SG E-Sports است که همه ما این تیم را با درخشش در مسابقات Kiev Major میشناسیم.

دیدگاهتان را بنویسید