تیم Natus Vincere و FaZe طی یک اعلامیه مشترک اعلام کردند که Ladislav “GuardiaN” Kovács به تیم Faze پیوست . طی چند روز گذشته خبر جدایی GuardiaN از تیم Na’vi رسما اعلام شده بود و شایعاتی مبنی بر پیوستن وی به تیم Faze به گوش میرسید . امروز رسما باشگاه Faze ورود این بازیکن اهل اسلواکی را خوش آمد گفت . Aleksi “allu” Jalli در تیم Faze عملکرد نسبتا خوبی نداشت و باشگاه تصمیم به جدایی وی گرفت . این بازیکن فنلاندی Rating 1.10 را از مجموع 941 بازی به دست آورد در مقابل GuardiaN در مجموع 933 بازی توانسته Rating 1.15 را کسب کند که این آمار برتری این بازیکن را نشان میدهد .

یوژن زولوتاروف ، مدیر عامل شرکت Na`Vi ، در بیانیه ای گفت :

“برای مدت طولانی ، GuardiaN بخش مهمی از Natus Vincere بود. ما با هم پیروزی های زیادی را به دست آورده ایم ، در حال پیشرفت و سقوط ما بود، اما امروز راه های ما جدا شد. این تغییر برای Ladislav و همچنین Na`Vi لازم بود . من از GuardiaN برای همیشه در تیمم صرف نظر می کنم و برای او در تیم جدید آرزوی موفقیت میکنم . ما اعتقاد داریم که ما در نهایت یک Major با شما مواجه خواهیم شد”

ترکیب کنونی Faze به شکل زیر است : 

Håvard “rain” Nygaard

Fabien “kioShiMa” Fiey

Finn “karrigan” Andersen

Nikola “NiKo” Kovač

Ladislav “GuardiaN” Kovács

(Robert “RobbaN” Dahlström (coach

 

آغاز کار GuardiaN با تیم جدید ، در فصل 6 المپیک ESL Pro League خواهد بود که قرار است در 22 اوت آغاز شود.

FaZe نیز تأیید کرده است که در اولین رویداد مهم آفلاین پس از خارج از فصل، DreamHack Masters Malmö که از 30 اوت تا 3 سپتامبر برگزار می شود، شرکت میکند .

دیدگاهتان را بنویسید