Eleague_Major

مسابقات eleague csgo premier 2017 که بیش از یک ماه به طول انجامید سرانجام با قهرمانی تیم FaZe به پایان رسید . این مسابقات دارای جاییزه 1 میلیون دلاری بود و 16 تیم در آن شرکت میکردند . در ابتدا تیم ها بصورت گروهی به رقابت پرداختند (چهار گروه 4 تیمه) که بصورت جداگانه هر کدام را مورد بررسی قرار دادیم :

 

گروه A 

گروه B 

گروه C 

گروه D 

 

پس از رقابت در دور گروهی ، تیم های زیر به دور حذفی رسیدند :

FaZe ، EnVyUs ، North ، Heroic ، Cloud9 ، G2 ، Astralis ، Fnatic

نکته جالب در دور مقدماتی حذف تیم های سرشناس همچون Sk Gaming و Na’Vi و Virtus Pro بود که همیشه باعث جذابیت مسابقات بیش از حد CSGO می شود . اینکه صرفا چند تیم خاص رتبه های برتر را نمیگیرند یک انگیزه برای تیم های نوپا محسوب می شود .

final-eleague-gplus-2017

تیم FaZe با درخشش بازیکنان خود با اقتدار به فینال رسید . از آن طرف جدول نیز Astralis که یکی دیگر از تیم های بزرگ و پر افتخار Csgo محسوب می شود ، با غلبه بر fnatic و C9 توانست خود را به مرحله نهایی مسابقات برساند . نهایتا در مسابقه فینال ، در دو مپ Cache و Overpass تیم FaZe توانست با اقتدار و نمایش یک بازی بسیار زیبا ، مقام قهرمانی این مسابقات  را از آن خود کند و برنده جایزه 500 هزار دلاری شود .

بازیکن نروژی تیم FaZe به نام Håvard “rain” Nygaard که بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشت به عنوان بهترین بازیکن مسابقات (MVP) انتخاب شد . او پس از این انتخاب گفت :

من حس میکنم که جایگاهم را به دست آورده ام .

شما در عکس زیر میتوانید جایگاه هر تیم و مبلغی که برنده شده است را مشاهده کنید :

elegue-faze-prize-gplus

دیدگاهتان را بنویسید