در روز دوم مسابقات شش تیم از مسابقات حذف شده و شش تیم به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کردند.

در روز دوم مسابقات در حالیکه شش تیم توانستند حریفان خود را شکست داده و به مرحله بعدی مسابقات راه پیدا کنند، شش تیم آماده رفتن به خانه شدند.       G2 Esports و North توانستند در صدر جدول گروه A و گروه B قرار گیرند و توانستند به نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کنند؛ درحالیکه تیم های      Team EnVyUs و SK Gaming و Team Liquid و mousesports به یک چهارم نهایی راه پیدا کردند تا معلوم شود که کدام تیم به مصاف دو تیمی که در بخش نیمه نهایی مسابقات قرار دارند خواهند رفت تا جایگاهی برای خود در بخش نهایی داشته باشند.

جدول لیست تیم های مسابقات امروز به قرار زیر است:

گروه A

برد/باخت

تیم

ردیف

3-2(60%)

G2 Esports

1

3-2(60%)

Team EnVyUs

2

3-2(60%)

SK Gaming

3

3-2(60%)

Fnatic

4

2-3(40%)

Immortals

5

1-4(20%)

Cloud9

6

 


گروه B

برد/باخت

تیم

ردیف

4-1(80%)

North

1

4-1(80%)

Team Liquid

2

3-2(60%)

mousesports

3

2-3(40%)

OpTic Gaming

4

2-3(40%)

Natus Vincere

5

0-5(0%)

NRG Esports

6

 

تیم هایی که به بخش مسابقات نیمه نهایی راه پیدا کردند: G2 Esports  و North:

تیم G2 Esports اولین تیمی از گروه A بودند که توانستند با ضریب برد و باخت ۲-۳ جایگاه خود را  در بخش نیمه نهایی مسابقات محکم کنند. این تیم در روز اول شانس برد 50% داشت در حالیکه دیشب بازی دیروز خود را جبران کردند. این تیم با باخت از تیم Immortals در مپ  de_Overpass نتوانست دفاع خوبی از خود نشان دهد و با نتیجه ۱۰:۱۶ از حریف خود باخت. این تیم فرانسوی با آرمان هایی که دارد به مصاف تیم محبوب این مسابقه یعنی تیم  SK Gaming رفت. تیم G2 Esports برخلاف توقع همگان توانست تیم       SK Gaming را در مپ de_Cobblestone با نتیجه عجیب ۱۶:۶ شکست دهد. آخرین بازی این تیم با Fnatic بود که این تیم در مپ de_Overpass به مصاف سوئدی ها رفت و توانست با نتیجه ۱۶:۱۱ به مسابقات نیمه نهایی راه پیدا کند.

زمانی که تیم North روز خود را شروع کرد آنها توانستند سه بازی خود را ببرند. اولین حریف این تیم OpTic Gaming بود که این دو تیم در مپ de_Mirage به مصاف یکدیگر رفتند. که این مپ به راند 30 کشیده شد و در آخرین راند این بازی به نفع تیم North به پایان رسید. این تیم آخرین بازی خود را با Team Liquid داشت که در مپ de_Cobblestone این بازی انجام شد که نتیجه آن به صورت ۱۰:۱۶ به نفع تیم Team Liquid به پایان رسید.

 

تیم هایی که به بخش یک چهارم نهایی این مسابقات راه پیدا کردند به قرار زیر است: Team EnVyUs، SK Gaming، Team Liquid و mousesports

 

تیم های یک چهارم نهایی، گروه A که شامل تیم های EnVyUs، SK Gaming و Fnatic هستند همه نتایجی مساوی داشتند.

تیم Team EnVyUs روز اول خود را با ضریب برد و باخت ۱-۲ به اتمام رساندند، که به این معنی است که فرانسوی به سختی می توانند جایگاه بالایی در این تورنومنت داشته باشند.  برخلاف تمام احتمالات این تیم استقامت از خود نشان داد و دو برد متوالی در روز دوم از خود نشان داد و متعاقبا جایگاهی برای خود در یک چهارم پیدا کرد. اولین بازی این تیم با تیم Immortals بود که جایگاه خود را با نتیجه ۱۶:۲ در مپ de_Cobblestone خراب کرد. بعد از این بازی فرانسوی ها به مصاف تیم برزیلی SK Gaming رفتند که این تیم با نتیجه ۱۶:۳ در مپ de_Inferno توانست حریف خود را شکست دهد.

تیم SK Gaming دومین تیم از گروه A بود که نتیجه ای مثل بقیه هم تیمی های خود داشت؛ البته روز دوم روز ناراحت کننده ای برای برزیلی ها بود. بعد از اینکه این تیم نتیجه 3-0 در روز اول از خود نشان داد این تیم هر دو بازی دیشب خود را باخت. این تیم به مصاف تیم G2 Esports رفت تیمی که توانست به صدر جدول صعود کند و به بخش نیمه نهایی مسابقات راه پیدا کند. این دو تیم در مپ de_Cobblestone به مصاف یکدیگر رفته و تیم G2 Esports  حریف خود را با نتیجه 16:6 شکست داد. تیم SK Gaming در بازی بعدی خود دوباره به تیم فرانسوی دیگر برخوردند و آن تیم تیمی جز Team EnVyUs نبود. این بازی هم شکست دیگری برای این تیم بود؛ دو تیم بازی خود را در مپ de_Inferno شروع کردند و تیم فرانسوی توانست با نتیجه 3:16 به تیم حریف غلبه کند.

 

براساس تمامی گفته های فوق الذکر، تیم Fnatic توانست به ضریب برد و باخت 3:2 دست پیدا کند. بعد از بازی روز اول این تیم که با نتیجه 2:1 به اتمام رسید این تیم در روز دوم خود توانست با نتیجه ۱۶:۶ در مپ de_Nuke به حریف خود یعنی Cloud9 غلبه کند. بازی بعدی این تیم شکستی در مقابل G2 Esports با نتیجه 11:16 در مپ de_Overpass بود. این به این معنی است که Fnatic به دو تیم دیگری که با ضریب برد و باخت 3-2 بودند ملحق شد. کلا سه بازی انجام شد و که تیم Team EnVyUs در مپ de_Train به مصاف تیم Fnatic رفت، شانزده راند بازی انجام شد و تیم Team EnVyUs به حریف خود غلبه کرد و بازی را با نتیجه 10:6 به پایان رساند. پیرو این برد تیم EnVyUs به مصاف تیم SK Gaming در مپ de_Train رفت و دوباره برزیلی ها را شکست داده و با نتیجه 4:1 به بخش مسابقات یک چهارم نهایی راه پیدا کرد. آخرین بازی سرنوشت ساز این بخش از مسابقات بین SK Gaming و Fnatic بود که در مپ de_Train برگزار شد که این تیم خوشبختانه توانست با نتیجه 4:0 بر سوئدی ها پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید