دیشب روز اول فصل پنجم لیگ ESL Pro با پیشتاز بودن SK Gaming  و North به اتمام رسید.

امروز صبح روز اول فصل پنجم لیگ مسابقات ESL Pro با شانزده بازی اجرا شده به پایان رسید. دو تیم SK Gaming و North پیشتازان این روز از مسابقات بودند. هردو تیم سه بازی داشتند و هر سه بازی را بردند. بعضی از تیم ها تنها دو بازی داشتند.

اطلاعات مسابقات زیر به قرار زیر است:

گروه A

برد/باخت

تیم ردیف

3-0(100%)

SK Gaming

۱

2-1(66.6%)

Fnatic

۲

1-1(50%)

G2 Esports

۳

1-2(33.3%)

Cloud9

۴

1-2(33.3%)

Team EnVyUs

۵

0-2(0%)

Immortals

۶

 

 

گروه B

3-0(100.0%)

North

1

2-1(66.6)

Team Liquid

2

1-1(50.0%)

mousesports

3

1-1(50.0%)

OpTic Gaming

4

1-2(33.3%)

Natus Vincere

5

0-3(0%)

NRG Esports

6

 

۱-SK Gaming و North: (۳-۰)

SK Gaming:دو تیم بدون هیچ عیبی از حریفان خود که تیم های برزیلی و دانمارکی بودند پیشی بگیرند و آنها را شکست دهند. تیم SK Gaming در ابتدا با بازی با Cloud9 در مپ de_Cobblestone با نتیجه ۱۶:۷ توانست حریف آمریکایی خود را شکست دهد. بازی بعدی با تیم برزیلی Immortals بود که با  نتیجه ۱۶:۵ به اتمام رسید؛ این بازی در مپ de_Mirage بود. بازی آخر این تیم هم با تیم سوئدی Fnatic بود که در مپ de_Cache اجرا شد و با نتیجه ۱۶:۳ به پایان رسید.

تیم North هم بازی فوق العاده ای داشت به این صورت که بازی اول با تیم mousesports کشور آلمان بود و که متعاقبا به وقت اضافه کشیده شد و در نهایت با نتیجه ۱۹:۱۷ در مپ de_Nuke به نفع تیم North به پایان رسید. بازی بعدی این تیم با NRG Esport بود، تیمی که در این بازی ثابت کرد که هیچ مسابقه سختی برای دانمارکی ها نبود، بازی که با نتیجه ۷:۱۶ در مپ de_Cobblestone به اتمام رسید. در نتیجه روز اول این مسابقه، تیم North با نمایندگان CIS، Natus Vincere در مپ de_Mirage بازی داشت. بازی که تیم North جای خود را با نتیجه 3-0  بعد از بازی با Na’Vi با نتیجه ۱۶:۱۳ جای خود را محکم کرد.

Fnatic و Team Liquid: (۲-۱)

تیم هایی که در رتبه دوم جدول قرار دارند Team Liquid و Fnatic هستند.

تیم Fnatic توانست حریف خود یعنی Immortals را در مپ de_Inferno با نتیجه ۱۶:۹ شکست دهد، مپی که سوئدی ها خیلی به آن علاقه دارند.Fnatic دقیقا بعد از بازی با برزیلی ها با تیم EnVyUs که تیمی فرانسوی است روبرو شدند آنها توانستند این تیم را با نتیجه ۱۶:۹ در همان مپ یعنی de_Inferno شکست دهند. تنها تیمی که توانست سوئدی ها را برای رفتن به سوی تیم های برتر نگه دارد تیم SK Gaming بود که با نتیجه ۱۶:۳ در مپ de_Cache متاسفانه شکست خوردند.

تیم Liquid روز خود را با یک شکست در مقابل نمایندگان CIS یعنی تیم Natus Vincere در مپ de_Train با نتیجه ۱۶:۴ به پایان رساندند. این تیم از بازی خود ناامید نشد و توانست تیم OpTic Gaming را در مپ de_Nuke با نتیجه ۱۶:۵ شکست دهند. بازی آخر این تیم با NRG Esports بود که در مپ de_Mirage با نتیجه ۱۶:۱۳ به پایان رسید.

 

تیم های G2 Esports و mousesports و OpTic Gaming: (۱-۱)

G2 Esports و mousesports و OpTic Gaming در روز اول فقط دو بازی داشتند که این یعنی درصد برد ۵۰٪ برای این تیم ها. تیم فرانسوی G2 Esports در بازی اولیه با تیم EnVyUs روبرو شدند این بازی در مپ de_Nuke انجام شد؛ این تیم فرانسوی توانست حریف خود را با نتیجه ۱۶:۱۴ شکست دهد.

تیم Mousesports اولین تیمی  بود که از گروه B بازی داشت؛ حریف آنها کسی جز تیم North نبود؛ بازی این دو تیم باهم به وقت اضافه کشیده شد؛ این بازی در مپ de_Nuke با نتیجه غم انگیز ۱۷:۱۹ برای تیم Mousesports به اتمام رسید. این تیم باخت خود با بازی با Natus Vincere جبران کرد البته این بازی هم مثل بازی قبلی این تیم به وقت اضافه کشیده شد و در مپ de_Cobblestone برگزار شد و با نتیجه ۱۹:۱۵ به نفع Mousesports به اتمام رسید.

بازی اولیه تیم OpTic Gaming با NRG Esports بود که در مپ de_Cache برگزار شد این موفق شد حریف آمریکایی خود را در وقت اضافه با نتیجه ۱۹:۱۶ شکست دهد. بازی بعدی این تیم با Team Liquid در مپ de_Nuke بود که برای این تیم بازی خوبی نبود چرا که این تیم با نتیجه ۵:۱۶ از حریف خود شکست خورد.

تیم های Natus Vincere، Cloud9 و Team EnVyUs: (۱-۲)

Natus Vincere اولین بازی خود را با Team Liquid داشت که این تیم توانست با نتیجه قوی ۱۶:۴ در مپ de_Train حریف خود را شکست دهد. بازی بعدی این تیم با mousesports بود که نمایندگان CIS در مپ de_Cobblestone بازی را به وقت اضافه کشیدند آنها توانستند حتی یک راند هم در وقت اضافه به امتیاز خود اضافه کنند و این بازی با نتیجه ۱۵:۱۹ به پایان رسید. آخرین بازی Na’Vi در برابر رهبر تیم یعنی North بود که در مپ de_Mirage بازی شد و با نتیجه ۱۶:۱۳ به نفع تیم حریف بازی به پایان رسید.

 

تیم Cloud9 بازی خود را با شکست در مقابل رهبر تیم A، یعنی SK Gaming شروع کرد. حریف ها همدیگر را در مپ de-Cobblestone ملاقات کردند؛ Cloud9 فقط توسط ۷ راند را از SK Gaming بگیرد و با نتیجه ۷:۱۶ به حریف خود مغلوب شد. بازی بعدی تیم Cloud9 با تیم فرانسوی G2 Esports بود که توانست بر آنها غلبه کند این بازی در مپ de_Inferno برگزار شد و با نتیجه ۱۶:۴ به نفع Cloud9 به اتمام رسید. این تیم آخرین بازی خود را که با تیم Team EnVyUs داشت متاسفانه از آنها شکست خورد این بازی در مپ de_Cobblestone برگزار شد و نتیجه ۱۱:۱۶ به نفع Team EnVyUs به اتمام رسید.

تیم Team EnVyUs بازی خود را با باختی به هم کشوری خود یعنی G2 Esports شروع کرد. این تیم با نتیجه ۱۶:۱۴  به حریف خود باخت. بازی بعدی این تیم با Fnatic بود که سوئدی ها توانستند تیم فرانسوی را در مپ de_Inferno با نتیجه ۱۶:۹ شکست دهند. و اما در نهایت آخرین بازی تیم Team EnVyUs با تیم Cloud9 بود که در مپ de_Cobblestone با نتیجه ۱۶:۱۱ به اتمام رسید.

 

تیم Immortals: (۲-۰)

روز اول روز ناامید کننده ای برای تیم Immortals بود که این تیم هر دو بازی خود را باخت. بازی اول این تیم با Fnatic بود که در مپ de_Inferno با نتیجه ۱۶:۹ به پایان رسید. دومین بازی و آخرین بازی این تیم با SK Gaming بود که تیم حریف رحمی به دوستان خود نکرد و بازی را با نتیجه ۱۶:۵ به پایان رساند.

تیم NRG Esports:(۳-۰)

تیم NRG Esports تنها تیمی بود که سه بازی داشت و هر سه بازی را باخت. این تیم اولین بازی خود را با OpTic Gaming داشت که این بازی به وقت اضافه کشیده شد. این تیم با وجود داشتن وقت اضافه از حریف خود با نتیجه ۱۹:۱۶ باخت. بازی بعدی این تیم با رهبر گروه بود و آن تیمی نیست جز North. این بازی در مپ de_Cobblestone برگزار شد و تیم NRG Esports از حریف خود با نتیجه ۱۶:۷ باخت؛ در نهایت این تیم آخرین بازی خود را با تیم Liquid  داشت که این بازی در مپ de_Mirage برگزار شد و با نتیجه ۱۳:۱۶ به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید