لیگ مسابقات ZEN جدول زمانی فینال مسابقات شبکه ای خود را که در اواسط ماه آینده برگزار خواهد شد اعلام کرد.

این رویداد که با همکاری ESL که در استودیو خودشان در سیدنی استرالیا پخش خواهد شد برگزار می شود. چهار تیم برای ۵۰ هزار دلار استرالیا که تقریبا برابر ۳۷۵۰۰ دلار آمریکا است مبارزه خواهند کرد. این رویداد در ۱۷ و ۱۸ June  برگزار خواهد شد.

این رویداد شبکه ای شامل چهار تیم که دو تیم آن از تیمهای استرالیایی و دو تیم دیگر آن از آسیا هستند که قالب خاصی را ایجاد خواهد کرد. باوجود اینکه تنها چهار تیم در این فینال شرکت می کنند این بازی دو حذفی است که تیمی که در بالای جدول قرار گیرد مستقیما به فینال اصلی این مسابقات راه پیدا خواهد کرد؛ تیمی که به فینال اصلی راه پیدا کند تنها با بردن یکی از BO3 قهرمان خواهد شد که این مسئله برای حریف آنها وضع نامساعدی را ایجاد می کند، چرا که آنها باید از دو تیم دیگر هم ببرند و در نهایت با تیمی که در صدر جدول است بازی کنند.

در اوایل امسال،Immunity و Dark Sided در منطقه استرالیا در کنفرانس استرالیا مورد تایید قرار گرفتند. Recca و  MVP PKجای خالی آسیا را پر خواهند کرد. در دور اول مسابقات یک تیم از استرالیا و یک تیم از آسیا باهم بازی خواهند کرد. Immunity و MVP PK باهم اول  بازی خواهند داشت و در دوره بعدی، Dark Sided با Recca بازی خواهد داشت که در ساعات اولیه شنبه به وقت اروپا برگزار خواهد شد. متاسفانه فینال اصلی بازی در ساعت ۸ صبح به وقت آمریکا خواهد بود.

به گفته HLTV، Wizard در فینال بازی برای Immunity بازی خواهد کرد چرا که آنها بازیکن پنجمی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید