بعد از کنار گیری Lincoln “fnx” Lau، تیم Immortals تصمیم گرفتند که Vito “kNg” Giuseppe را به عنوان بازیکن پنجم خود تجربه کنند.

 

تیم Immortals اخیرا کناره گیری بازیکن برزیلی خود را به دلیل ایجاد فضای سالمی در تیم اعلام کرد و این اتفاق باعث شد که جای خالی در این تیم ایجاد شود. در حالیکه این تیم به دنبال جایگزین بود مربی برزیلی این تیم       Rafael “zakk” Fernandes جای خالی را پر کرده بود، البته این تیم اعلام کرده بود که به دنبال جایگزین بلند مدتی برای این تیم است. این تیم بعد از مدت کوتاهی اعلام کرد که بازیکن برزیلی  Vito “kNg” Giuseppe را در تورنومنت آینده امتحان خواهد کرد و معلوم خواهد شد که آیا این بازیکن امتحان خود را پس خواهد داد و در این تیم ماندگار خواهد شد یا باید برود و شانس خود را جای دیگری امتحان کند.

 

برای آنهایی که نمیدانند، KNG بازیکن با سابقه برزیلی است که سابقه درخشانی در Counter-Strike 1.6 داشته است  و او را بازیکنی ثابت قدم و کسی که تقریبا با اسلحه AWP ماهر است می شناسند. این بازیکن قبلا با بازیکن Immortals، Lucas “steel” Lopes بازی می کرده است. با وجود اینکه این بازیکن در مسابقات و لیگ های بزرگ بین المللی شرکت نکرده است، او چند مقام کوچک را با خود حمل می کند که شامل مقام اول مسابقات Legend Series #1 و Headshot Cup #1 است.

اعضای تیم Immortals به قرار زیر است:

 

Lucas “Lucas” Teles

Brazil Henrique “HEN1” Teles

Brazil Ricardo “Boltz” Prass

Brazil Lucas “Steel” Lopes

Brazil Vito “kNg” Giuseppe (trial)

Brazil Rafael “zakk” Fernandes (coach)

دیدگاهتان را بنویسید