بعد از چند هفته بازی برای Nordic، dignitas بالاخره اسم مستعار Jesper را “TENZKI” و برای Plougmann  و  Jørgen را cromen همراه با Morten انتخاب و “zEVES” را به عنوان مربی معرفی کرد.

تیم Dignitas بعد از بازی های تستی که با  Faruk “pita” Pita   و  Mikail “Maikelele” Bill برای دو هفته داشت ترکیب خود را تکمیل کرد. Jesper “TENZKI” Plougmann  و  Jørgen “cromen” Robertsen با برد در بازی بین تیم Kinguin کشور لهستان، Red Reserve  کشور سوئد و Space soldiers ترکیه ثابت کردند که آن چیزی که تیم Pacheco نیاز داشت هستند و این مسئله گفته مربیشان Ricardo “fox” را تایید می کند و آنها به مسابقات زیر ۱۸ سال اروپا راه پیدا کردند. این تیم به مسابقه برای ورود به ESL One: Cologne 2017 رفتند و به تیم Heroic کشور دانمارک در لحظات آخر بازی را واگذار کردند.

اعلامیه رسمی آنها برگشتی برای TENZKI بود کسی که به مدت  ۹ ماه برای Dignitas از اکتبر ۲۰۱۵ تا جولای ۲۰۱۶ بازی کرد.از سوی دیگر، آخرین بازی cromen با Norse بود. TENZKI  و  cromen  همراه با morten “Zeves”vollan قراردادی امضا کردند و مربی شدند. Cromen معتقد است که بازی کردن برای Dignitas فرصتی خوب برای او است چرا که می تواند توانایی های خود را نشان دهد.

گفته های او:

افتخار بزرگی است که با شرکت به این بزرگی همکاری می کنم و همراه با بازیکنانی حرفه ای بازی کنم و این اتفاق فرصتی برای من ایجاد می کند که توانایی های خودم را به هم تیمی های خودم و همچنین به جهان نشان دهم. در نهایت نتایج ما رشد قابل توجهی نشان داده است و ما میتوانیم با این تیم جزو مدعی های برتر این بازی باشیم و همچنین وقت زیادی هم داریم که باهم  تمرین  کنیم و از نظر گروهی هم هماهنگ باشیم. ما واقعا فاخریم که طرفداران،اساتید و اسپانسر هایی داریم که ما را به تمام اشکال ممکن هم روحی و معنوی و هم مالی ساپورت می کنند و این فرصت را به ما می دهند تا توانایی های خود را به آنها نشان دهیم.

Michael “ODEE” O’Dell رئیس تیم Dignitas به این نکته که ورود این بازیکنان و مربی جدید سر و صدا زیادی ایجاد خواهد کرد و برای آینده   Dignitas   موثر و مفید خواهند بود خاطر نشان کرد که:

اینکه تیمی قوی و موثر به وجود بیاوریم هنر است، در تمام این سال ها که من در ورزش کامپیوتری فعالیت داشتم، چالش و رضایت خود را در این میبینم که تیم های قوی ببندم که قدرت مبارزه و برد را در سطح جهانی داشته باشد. من وروذ مربی جدید تیم Zeves را به این تیم تبریک عرض می کنم و همچنین بازگشت دوباره TENZKI را هم به این تیم تبریک می گویم. Cromen واقعا بازیکن با استعدادی است و در این که در آینده سر و صدا ایجاد خواهد کرد شکی نیست. من امیدوارم که این تیم را در مسابقاتی با سطح جهانی ببینم.

تیم Dignitas  هم اکنون در فصل سوم مسابقات ECS دارای سه برد در دوازده نقشه است.

این تیم به غیر از اینکه در حال حاضر در لیگ معتبری است؛ در ۱۵ الی ۱۸ جولای  در مسابقات European Minor  برای PGL major  Krakow 2017 شرکت خواهد کرد.

اعضای تیم Dignitas در حال حاضر به قرار زیر است:

 Ricardo “fox” Pacheco
Ruben “RUBINO” Villarroel
Joakim “jkaem” Myrbostad
Jørgen “cromen” Robertsen
Jesper “TENZKI” Plougmann

 Morten “zEVES” Mollen (coach)

دیدگاهتان را بنویسید