Zeussss

تیم NATUS VINCERE یا همان Na’vi برای تکمیل ظرفیت خود بازیکن قدیمی خود Seized را به تیم برگرداند . همچنین Danylo “Zeus” Teslenko که عضو تیم Gambit بود به Na’vi برگشت . و در نهایت Coach تیم Gambit به نام Mikhaylo “Kane” Blagin نیز به این تیم بسیار معروف پیوست . بازگشت Danylo “Zeus” Teslenko به Na`Vi بسیار شگفت انگیز بود . Zues یک سال رهبر  تیم Gambit بود ، که این تیم با کاپیتانی او به ارتفاعات جدید رسیده است، از جمله در مسابقه DreamHack Open و اخیرا در بزرگترین مسابقه دنیا به نام PGL Major Krakow. همچنین مربی تیم Gambit را میتوان به جرات یکی از بهترین مربی های حال حاضر جهان اعلام کرد که هم اکنون به تیم Na’vi پیوسته است ،  Mikhaylo “Kane” Blagin با طراحی استراتژی های خاص و دقیق خود توانست نقش مهمی در قهرمانی تیم نه چندان قوی Gambit در بزرگترین رویداد سال 2017 CSGO داشته باشد .

یوژن زولوتاروف ، مدیر عامل Na`Vi، در بیانیه مطبوعاتی گفت:

هفت روز پیش ، می توانستم بگویم انتقال Dania به Na`Vi غیرممکن بود. با این حال، وضعیت دائما در حال تغییر است و زندگی فرصت های غیر منتظره ای را فراهم می کند. من افتخار می کنم که افسانه به باشگاه بازگشته است.

همچنین Zeus در بخشی از صحبت هایش گفت : 

طی 6 ماه گذشته تیم ما اختلاف نظر ها و مسائل را تجربه کرده است. اما از این مشکلات چشم پوشی کردیم، ما با هم برنده شدیم. اما در این مرحله ، بچه ها تصمیم گرفتند که Coach تیم یعنی Kane را اخراج کنند ، پس من نیز تصمیم گرفتم با او از این تیم بروم. میشا کین مردی است که مدتها با من کار کرده و دوست من بوده است ، مردی که به من آموخت و به من در اتفاقات سال پیش تیم Na’vi کمک کرد و یک مرد که در برنده شدن Major بسیار نقش داشت . اما تیم جور دیگری فکر میکرد ، بر خلاف من در مورد نگهداری همین لاین آپ و همین مربی . این بسیار عجیب به نظر میرسد ، زیرا در ورزش های دیگر مسائل بسیار متفاوت است ، مربیان برای چنین دستاوردهای جشن می گیرند. کلید موفقیت در یک بازی – نه تنها بازیکنان ماهر، بلکه یک کاپیتان و مربی است . هنگامی که این جو به وجود آمد ، به این نتیجه رسیدم که کار با این شرایط بسیار دشوار است.

بدین ترتیب ترکیب Gambit و Navi پس از تغییرات به شکل زیر است : 

zeus-gam

navi-zeusss

دیدگاهتان را بنویسید