نظرسنجی جدیدی که در اواخر آپریل انجام شد، داده های کاملا عجیب را نشان می دهد. زن ها بیشتر از مرد ها به طور روزانه ورزش های کامپیوتری را تماشا می کنند.

این نظرسنجی توسط PeanutLabs انجام شد، آنها از ۱۰۰۰ نفر زن و مرد در سن های بین ۱۵ الی ۳۴ سالگی در مورد جنبه های مختلف ورزش های کامپیوتری سوالاتی را پرسیدند.  آنها در حین نام بردن بازی تمرکز زیادی بر Counter-Strike، League of Legends، Call of Duty و  Minecraft این بازی ها داشتند اما این به نظر نظرسنجی محکم و درستی می آید.

یکی از سوالاتی که از شرکت کننده ها پرسیده می شد تعداد ساعتی است که آنها در روز به تماشا esport می پردازند. در هر دو گروه نتیجه بالای یک ساعت بود. در این نظرسنجی زنان برجسته تر از مردان بودند. حتی اگر این زمان هم زمان بازی Minecraft هم باشد این مقدار زیادی از اطلاعات است.

حتی جدا کردن جنسیت بر اساس نوع سبک بازی خارج از بازی های FPS باز هم حاکی از آن بود که خانم ها نسبت به هر سبکی به نسبت بیشتر از مردان بوده است. درحقیقت در بین چهار بازی برتر تنها Counter-Strike دارای بازیکن بیشتر مرد بود که این تعداد ۷۵٪ کل بازیکن ها بود. Call of Duty ۴۹٪ مرد بودند در حالیکه  League of Legends ۴۵٪ و Minecraft ۳۰٪ بود.

دیدگاهتان را بنویسید