در تاریخ 31 مه، تیم Samsug Galaxy توانست تیم معروف SK Telecom T1 را با امتیاز 2- 0 در روز دوم مسابقات تابستانه LCK 2017 ببرد. بازیکنان درخشان این مسابقه، مینهو “Crown” لی و چانیانگ “Ambition” کانگ، با OGN بعد از مسابقه مصاحبه ای داشتند.

مصاحبه با Crown که از نتایج مسابقات خوشحال بود شروع شد:

من به شدت نگران این بودم که بعد از یک دوره استراحت طولانی به مسابقات برگشته ام ولی امروز کاملا با نتایجی که بدست آوردیم راضی هستم.

Champion مورد علاقه Crown در مسابقات Viktor است و SKT که از این موضوع اطلاع داشت، آن را در بازی اول Ban کرد.با این حال، در مورد Champion مورد علاقه اش اینگونه گفت:

من هنگام بازی با Viktor بسیار با اعتماد به نفس هستم و فکر می کنم در قیاس با Champion های دیگر نیاز به Buff و تقویت دارد.

وقتی که در مورد Camille و استفاده از این Champion که از آن کم استفاده می شود و اینکه چه شد که این Champion انتخاب شد، از Crown پرسیده شد، اینگونه پاسخ داد:

 CuVee مطمئن بود که او امروز خواهد توانست با Camille بازی خوبی به جای بگذارد، و ما هم با او موافقت کردیم. ما از این Champion را در چندین بازی دیگر هم استفاده کردیم. می توانم بگویم Camille همچنان می تواند انتخاب خوب تکیه گاهی مطمئن باشد.

به عنوان آخرین سؤال از Crown، در باره این که این برد می تواند شروع یک دوره فصلی بازیکن MVP باشد. ولی Crown در مورد این ایده کاملا از خود فروتنی نشان داد و بیان کرد:

این تازه اولین مسابقه ازاین سری مسابقات بود.

Ambition نیز با فروتنی و تواضع در مورد برد تیم SKT صحبت هایش را شروع کرد:

من در هنگام تمرین اشتباهات زیادی داشتم و در مسابقه به خودم یادآوری می کردم تا دوباره مرتکب این اشتباهات نشوم. من به خاطر برد امروزمان مغرور نخواهم شد و مانند همیشه به تمرین کردن خواهم پرداخت.

Ambition اخیرا ازدواج کرده و اولین بازیکن فعال مزدوج سری مسابقات LCK می باشد. و در تلاش ایجاد تعادل زندگی شخصی و زندگی حرفه ای اش است.

همسر من به من این اجازه را داد تا دوره تمرین در خانه با هم تیمی هام زندگی کنم و من هم به عنوان شوهری فداکار تمام تلاشم را می کنم تا با وجود هرگونه شرایط ,  نگذارم تا روابطمان تحت تاثیر منفی شغلم قرار بگیرند.

به نظر می رسد که تیم SSG ایده بهتری برای استفاده از Rift Herald داشته است و Ambition هم اهمیت این موضوع را به خوبی می دانست.

“Rift Herald با توجه به اینکه می توان به آسانی بوسیله آن Turret ها را از بین برد، به راحتی تصاحب کردنی است. فکر می کنم استفاده از آن در پیش برد بازی به نفع تیم خود خیلی مهم است.”

Ambition مصاحبه اش را با یک قول پایان داد.

ما خیلی از کار ها را در مسابقات بهاره نتوانستیم انجام دهیم. اما تمام تلاشمان را در این دوره از مسابقات می کنیم تا به مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید