Rift Herald با Faker،  میدلاینر تاثیرگذار تیم SK Telecom که برنده مسابقات یک چهارم نیمه نهایی جمعه شدند به گفتگو می نشیند.

در روز دوم مسابقات جهانی قهرمانی یک چهارم فینال 2016 League of Legends، تیم یکم دسته B مسابقات SK Telecom به مصاف تیم دوم دسته D به نام Royal Never Give Up می رود.

بعد از پیروزی امید بخش RNG، تیم SKT سه بازی دیگر را برد و به مسابقات نیمه نهایی راه یافت. بعد از مسابقات، Rift Herald شانس این را پیدا کرد تا با مید لاینر ستاره تیم SK Telecom، سانگ هیوک “Faker” لی در مورد بازی هایی که کرده، شهرت بین المللی اش و در مورد اینکه از Champion مید لاین جدید چه انتظارهایی دارد، صحبت بکند.

ریان جیلیام (Ryan Gilliam): تو به عنوان مشهورترین و بهترین بازیکن در طی 3 سال اخیر شناخته شده ای و من می خواهم در مورد علاقه طرفداران و اینکه در طی این 3 سال، این علاقه چگونه بوده وهمینطور می خواهم بدانم که آیا هنوز هم وقتی به محل برگذاری مسابقات می روی تحت تاثیر قرار میگیری ؟

Faker: صادقانه بگویم، مانند قبل آنطور تحت تاثیر قرار نمی گیرم. می دانی، طبیعت انسان انعطاف پذیر است و من نیز به این مورد عادت کرده ام. طوری که طرفدار هایم با من رفتار می کنند برای من دوس داشتنی است و فکر می کنم برازنده شخصیت من است و این برای من چیز بزرگی است.

Ryan: اینکه Syndra را Ban نکردند، خودش یک غافلگیری خوشحال کننده برای تو به حساب می آید. این همان Champion است که تو در گذشته توانستی به خوبی با آن کار کنی، چه احساسی داشتی زمانی که می دانستی می توانی دوباره از آن مقابل تیم RNG استفاده کنی؟

Faker: زیاد بازی کردن با Syndra این را به من نشان داد که این یک بازی آسان نخواهد بود، این تمام چیزی بود که به آن فکر می کردم.

Ryan: بعد از شروع فصل چهارم League of Legends، جمعیت عظیمی از بازیکنان کره ای به چین رفتند . در همان زمان در مصاحبه ای با ESPN اذعان داشتی که می خواهی در کره بمانی و در جایگاه های جهانی نماینه ملت خود باشی، احساست در مورد اینکه توانستی این موضوع را در سال ها اخیر عملی کنی چیست؟

Faker: ما توانستیم کارایی خیلی خوبی داشته باشیم، و من از این نتایج بسیار راضی هستم.

Ryan: وقتی تو در فصل 3 در آمریکای شمالی در حال بازی در Solo Queue بودی، توانایی ها و بازی های تو زیاد شناخته شده نبودند ولی همه تو را می شناختند. تجربه تو در این سال با بازی کردن در Solo Queue آمریکای شمالی در قیاس با فصل سوم چگونه بود؟

Faker: در مقایسه با فصل سوم بازیکنان آمریکای شمالی پیشرفت خوبی داشته اند. من شخصا دیگر تفاوتی بین Solo Queue آمریکای شمالی و کره نمی بینم.

Ryan: در نگاهی به هفته آینده و باقی مانده تورنومنت، حریفان با پتانسیل شما – که فردا بازی دارند – تو پیش بینی می کنی کدام یک از دو تیم EDG و ROX در مقابل شما قرار خواهند گرفت؟

Faker: تیمی باب میل من نیست که بخواهم با آنها روبرو شوم، در ضمن من فک می کنم ROX Tigers شانس بیشتری برا راه یابی به ادامه مسابقات دارند. اما آن روی سکه هم این است که اگر EDG بتواند ROX شکست دهد و با ما روبرو شود، آن موقع می توانم بگویم که شرایط برای ما سخت می شود.

Ryan: و سوال نهایی. من شخصا می دانم که طرفدار پر و پاقرص Skin ها نیستی، اما اگر ببرید برای Zed و Ryze پوسته هایی (Skin) خواهند ساخت. Champion بعدی که تو می خواهی طرفدارانت Skin از Faker داشته باشند چیست ؟

Faker: من هنوز به آن فکر نکرده ام و فکر می کنم به این بستگی دارد که من در فینال با چه Champion بازی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید