CuVee بازی های روان و بی نقصی را با Kled و Camille در مقابل تیم SKT T1 اریه داد. ما این شانس را داشتیم تا از اودرباره  بازی در مقابل SKT T1، بعنوان اولین رقیب تیمش در مسابقات تابستانه LCK 2017 و در مورد بازیکن Kled که CuVee در موردش به مطالعه پرداخته بود، بپرسیم.

باید خیلی نگران کننده بوده باشد که اولین بازی سری مسابقات LCK 2017 را در مقابل SKT T1 داشتید. اگرچه بازی را بردید، چه احساسی داشتید؟

صادقانه بگویم، چیز نگران کننده ای وجود نداشت. در عوض، من فکر کردم بهتر است با آنها روبرو بشویم و بدون هیچ فشار خاصی بازی کردم. به همین دلیل است که خوشحال هستم.

دلیلش چیست؟

خب من به این فکر بودم که روربرو شدن با بهترین تیم ها در مسابقه اول، این امکان را به ما می دهد تا چیزهای زیادی از آنها یاد بگیریم حتی اگر ببازیم.

تصمیم شما برای بازی با KLED در بازی اول جالب بود، نکات خاصی برای بازی با KLED دارید؟

صادقانه بگویم، من آنقدرها هم با KLED خوب بازی نمی کنم. به همین خاطر است من بازی یک بازیکن حرفه ای Kled را در مسابقات Solo Queue تماشا و بررسی می کنم. اگر بخواهم هر گونه نکته و راهنمایی بکنم، زمانی باید با حریفتان به مقابله بپردازید که CoolDown قدرت مهم و اساسی Kled یعنی W(Violent Tendencies) به پایان رسیده و آماده استفاده است.

می توانید نام آن بازیکن معروف Kled را به ما بگویید ؟

اسم Summoner  او doljanchittaedolanjab-eum  است و با KLED حدود 500 بازی کرده است و واقعا بازی های خوبی از خود ارایه می دهد.

در بازی دوم Camille را انتخاب کردید، گرچه از آخرین باری که Camille را برداشتید مدت زمان زیادی می گذرد. افراد زیادی هستند که می گویند Camille بعد از Nerf انتخاب خوبی برای بازی نیست. دلیل شما برای این انتخاب چیست؟

من فکر نمی کنم آنقدر ها هم بد شده باشد. تنها نقصش در فاز Lane است، اما من فکر می کنم در انتهای بازی این Cahmpion به همان قدرت قبل از Nerf است. اگر رقیب شما در لاین Champion بردارد که از لحاظ فاز اولیه در لاین مقابل Camille ضعیف باشد، Camille همچنان مانند قدیم قدرتمند خواهد بود. به همین خاطر است که من فکر می کنم این Champion آنقدر ها هم بد نیست.

چه Champion های را در این روزها برای بازی در لاین بالا پیشنهاد می کنید؟

این روزها من Fiora، Kennen و Jayce برای کسانی که می خواهند فایتر بازی کنند و Galio و Gragas برای آندسته که می خواهند تانک بازی کنند، پیشنهاد می کنم.

لطفا از اهمیت Rift Herald در Patch 7.10 برایمان بگویید.

در این زمینه باید بگویم که Rift Herald توانایی نابود کردن بخش زیادی از یک Turret را دارد. که من ترجیح می دهم با آن به صورت کامل و سریع یک Turret را نابود کنم. به همین خاطر است که فکر می کنم Rift herald تاثیر زیادی بر روند بازی دارد.

Ambition به خاطر لبخند های ترسناکش معروف است. آیا این مسئله با ازدواج کردن او حل شده است؟

از نظر من او بیشتر نگران خود ازدواج بوده، اما دیگر نیاز به نگرانی برای این مسئله ندارد، این روزها خوشحال به نظر می رسد. و فکر می کنم که ازدواجش باعث شده تا کارایی بهتری در بازی ها داشته باشد.

بازیکنان جدید توانستند  از خود بازی خوبی در مسابقه Longzhu Gaming  و Ever8 Winners به جا بگذارند.آیا در این میان کسی هست که شما در حال رصدش باشید؟

Cepted از تیم Ever8 Winners امروز واقعا خوب بود. به نظر من او میتواند میدلاینر خوبی بشود به شرطی که به سختی و زیاد تمرین کند.

هفته آینده شما مقابل Helper از تیم Ever8 خواهید بود، کسی که قبلا هم تیمی شما بوده و در لاین بالا بازی می کرده. چه احساسی دارید نسبت به این قضیه ؟

خب، ما خیلی در مورد هم دیگر می دانیم. من معتقدم که هر کداممان اشتباه بکند، و هر کدام که اشتباه کمتری بکند، برنده خواهد بود.

لطفا دیدگاهتان را در مورد این سری از مسابقات تابستانه با ما در میان بگذارید.

در حال حاضر ما شروع خیلی خوبی داشتیم، اما با این اوصاف  که راه درازی پیش رو داریم، چیزی کم نخواهیم گذاشت. و بی شباهت به مسابقات بهاره، ما تمام توانمان را تا پایان دوره مسابقات به کار خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید